TS3004ITD1033T
Touchstone Semiconductor
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TS3004ITD1033T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TS3004ITD1033T
Manufacturer Touchstone Semiconductor
Description IC OSC SILICON PROG 10TDFN
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:1.55 V ~ 5.25 V
Type:Oscillator, Silicon
Supplier Device Package:10-TDFN (3x3)
Series:NanoWatt Analog™
Packaging:Cut Tape (CT)
Package / Case:10-WFDFN Exposed Pad
Other Names:TS3004ITD1033TCT
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Frequency:Up to 300kHz
Detailed Description:Oscillator, Silicon IC Up to 300kHz 10-TDFN (3x3)