TS-709-12.5H
Schurter
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TS-709-12.5H with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TS-709-12.5H
Manufacturer Schurter
Description CIR BRKR THRM 12.5A 250VAC 50VDC
(In US Dollars)
200 pcs
Data sheet
Voltage Rating - DC:50V
Voltage Rating - AC:250V
Series:TS
Number of Poles:1
Mounting Type:Panel Mount
Manufacturer Standard Lead Time:9 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Illumination Voltage (Nominal):-
Illumination:-
Current Rating:12.5A