TPIC84000TPWPRQ1
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TPIC84000TPWPRQ1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy TPIC84000TPWPRQ1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | TPIC84000TPWPRQ1 |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | Automotive Catalog Low-Frequency Multi-Channel Antenna Driver for Passive Start and Passive Entry Sy 28-HTSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $5.209 | $4.702 | $4.241 | $4.149 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 7 V ~ 38 V |
|---|---|
| Type: | Passive Entry/Start |
| Supplier Device Package: | 28-HTSSOP |
| Standards: | - |
| Series: | Automotive, AEC-Q100 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Other Names: | 296-28452-2 TPIC84000TPWPRQ1-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | SPI |
| Frequency: | 134.2kHz |
| Detailed Description: | Passive Entry/Start IC 134.2kHz SPI 7 V ~ 38 V 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply TPIC84000TPWPRQ1, use the request quote form to request TPIC84000TPWPRQ1 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number TPIC84000TPWPRQ1.The price and lead time for TPIC84000TPWPRQ1 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# TPIC84000TPWPRQ1.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
