TPI8011NRL
STMicroelectronics
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TPI8011NRL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy TPI8011NRL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | TPI8011NRL |
|---|---|
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Description | TPI Series 80 V Bi-Directional Tripolar Protection for ISDN Interface SOIC-8 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.655 | $1.494 | $1.347 | $1.318 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Off State: | - |
|---|---|
| Voltage - Breakover: | 110V |
| Series: | TPI |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Other Names: | 497-6605-1 |
| Number of Elements: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 30A |
| Current - Hold (Ih): | 150mA |
| Capacitance: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply TPI8011NRL, use the request quote form to request TPI8011NRL pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number TPI8011NRL.The price and lead time for TPI8011NRL depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# TPI8011NRL.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

