TPEM-NR7-0-STK
Agastat Relays / TE Connectivity
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TPEM-NR7-0-STK with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy TPEM-NR7-0-STK with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | TPEM-NR7-0-STK |
|---|---|
| Manufacturer | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Description | GROMMET EDGE SOLID PO BLACK 4FT |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $5.769 | |||||
Specifications
Data sheet
| Series: | TPEM |
|---|---|
| Panel Thickness: | 0.039" ~ 0.063" (0.99mm ~ 1.60mm) |
| Panel Cutout Dimensions: | Edging - 4' L (1.22m) |
| Other Names: | 5039572011 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material Flammability Rating: | - |
| Material: | Polyolefin (PO), Irradiated |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 32 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| For Use With/Related Products: | Edges, Irregular Holes |
| Features: | Adhesive Lined, Flame Retardant, Heat Shrinkable |
| Diameter - Inside: | - |
| Detailed Description: | Edging - 4' L (1.22m) Grommet - Edging, Solid Black |
| Color: | Black |
| Bushing, Grommet Type: | Grommet - Edging, Solid |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply TPEM-NR7-0-STK, use the request quote form to request TPEM-NR7-0-STK pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number TPEM-NR7-0-STK.The price and lead time for TPEM-NR7-0-STK depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# TPEM-NR7-0-STK.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



