TMCMB0J476MTRF
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TMCMB0J476MTRF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TMCMB0J476MTRF
Manufacturer Vishay
Description Cap Tant Solid 47uF 6.3V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 1.1 Ohm 125?C T/R