TISP4S098M3BJR-S
Bourns, Inc.
TISP4S098M3BJR-S
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TISP4S098M3BJR-S with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TISP4S098M3BJR-S
Manufacturer Bourns, Inc.
Description SURGE PROT THYRIST 98V TELECOM
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - On State:5V
Voltage - Off State:75V
Voltage - Breakover:98V
Series:-
Packaging:Original-Reel®
Package / Case:DO-214AA, SMB
Other Names:TISP4S098M3BJR-SDKR
Number of Elements:1
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10/1000µs):50A
Capacitance:75pF