TISP4350H3LMFR
Buy TISP4350H3LMFR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TISP4350H3LMFR
Manufacturer Bourns, Inc.
Description SURGE SUPP THYRISTOR 275V TO-92
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Reference Price
Data sheet
Voltage - On State:3V
Voltage - Off State:275V
Voltage - Breakover:350V
Series:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Number of Elements:1
Mounting Type:Through Hole
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (8/20µs):300A
Current - Peak Pulse (10/1000µs):100A
Current - Hold (Ih):150mA
Capacitance:62pF