TISP3320F3SL
Buy TISP3320F3SL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TISP3320F3SL
Manufacturer Bourns, Inc.
Description SURGE SUPP 240V BIDIR 3-SL
Data sheet
Voltage - On State:3V
Voltage - Off State:240V
Voltage - Breakover:320V
Series:-
Packaging:Tube
Package / Case:Radial - 3 Leads
Current - Peak Pulse (8/20µs):120A
Current - Peak Pulse (10/1000µs):35A
Current - Hold (Ih):150mA
Capacitance:45pF