THGBMHG6C1LBAIL
Kioxia
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy THGBMHG6C1LBAIL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy THGBMHG6C1LBAIL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | THGBMHG6C1LBAIL |
|---|---|
| Manufacturer | Kioxia |
| Description | IC FLASH 64GBIT EMMC 153WFBGA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $5.354 | $4.833 | $4.359 | $4.264 | ||
Specifications
Data sheet
| Write Cycle Time - Word, Page: | - |
|---|---|
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Technology: | FLASH - NAND |
| Supplier Device Package: | 153-WFBGA (11.5x13) |
| Series: | e•MMC™ |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 153-WFBGA |
| Other Names: | THGBMHG6C1LBAILALL THGBMHG6C1LBAILH2H THGBMHG6C1LBAILH2L THGBMHG6C1LBAILHLL THGBMHG6C1LBAILJ2H THGBMHG6C1LBAILJ2L THGBMHG6C1LBAILJLH THGBMHG6C1LBAILJLL THGBMHG6C1LBAILLLL THGBMHG6C1LBAILYGJ |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Memory Type: | Non-Volatile |
| Memory Size: | 64Gb (8G x 8) |
| Memory Interface: | MMC |
| Memory Format: | FLASH |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | FLASH - NAND Memory IC 64Gb (8G x 8) MMC 52MHz 153-WFBGA (11.5x13) |
| Clock Frequency: | 52MHz |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply THGBMHG6C1LBAIL, use the request quote form to request THGBMHG6C1LBAIL pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number THGBMHG6C1LBAIL.The price and lead time for THGBMHG6C1LBAIL depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# THGBMHG6C1LBAIL.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

