THGBMDG5D1LBAIT
Toshiba Semiconductor and Storage
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy THGBMDG5D1LBAIT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy THGBMDG5D1LBAIT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | THGBMDG5D1LBAIT |
|---|---|
| Manufacturer | Toshiba |
| Description | IC Flash 32G Mmc 52MHZ 153WFBGA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.351 | $2.122 | $1.914 | $1.873 | ||
Specifications
Data sheet
| Write Cycle Time - Word, Page: | - |
|---|---|
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Technology: | FLASH - NAND |
| Supplier Device Package: | 153-WFBGA (11x10) |
| Series: | e•MMC™ |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 153-WFBGA |
| Other Names: | THGBMDG5D1LBAITH2J THGBMDG5D1LBAITJ2J THGBMDG5D1LBAITYMJ THGBMDG5D1LBAITYNJ THGBMDG5D1LBAITYXJ THGBMNG5D1LBAIT |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Memory Type: | Non-Volatile |
| Memory Size: | 32Gb (4G x 8) |
| Memory Interface: | MMC |
| Memory Format: | FLASH |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | FLASH - NAND Memory IC 32Gb (4G x 8) MMC 52MHz 153-WFBGA (11x10) |
| Clock Frequency: | 52MHz |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply THGBMDG5D1LBAIT, use the request quote form to request THGBMDG5D1LBAIT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number THGBMDG5D1LBAIT.The price and lead time for THGBMDG5D1LBAIT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# THGBMDG5D1LBAIT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
