THGAF8G8T23BAIL
Kioxia
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy THGAF8G8T23BAIL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy THGAF8G8T23BAIL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | THGAF8G8T23BAIL |
|---|---|
| Manufacturer | Kioxia |
| Description | NAND Flash Serial 32GB 2.7 to 3.6V 1166MB/s 153-Ball WFBGA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $15.317 | $13.826 | $12.471 | $12.20 | ||
Specifications
Data sheet
| Write Cycle Time - Word, Page: | - |
|---|---|
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Technology: | FLASH - NAND |
| Supplier Device Package: | 153-WFBGA (11.5x13) |
| Series: | Consumer UFS |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 153-WFBGA |
| Other Names: | THGAF8G8T23BAILYHJ |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C (TC) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Memory Type: | Non-Volatile |
| Memory Size: | 256Gb (32G x 8) |
| Memory Interface: | UFS |
| Memory Format: | FLASH |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | FLASH - NAND Memory IC 256Gb (32G x 8) UFS 153-WFBGA (11.5x13) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply THGAF8G8T23BAIL, use the request quote form to request THGAF8G8T23BAIL pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number THGAF8G8T23BAIL.The price and lead time for THGAF8G8T23BAIL depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# THGAF8G8T23BAIL.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
