TH8080KDC-AAA-000-RE
Melexis
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TH8080KDC-AAA-000-RE with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy TH8080KDC-AAA-000-RE with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | TH8080KDC-AAA-000-RE |
|---|---|
| Manufacturer | Melexis |
| Description | IC TXRX LIN PHY SGL WIRE 8SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 7 V ~ 18 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Supplier Device Package: | 8-SOIC |
| Series: | - |
| Receiver Hysteresis: | 175mV |
| Protocol: | LINbus |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Other Names: | TH8080KDC-AAA-000-RECT |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Number of Drivers/Receivers: | 1/1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex: | Full |
| Detailed Description: | 1/1 Transceiver Full LINbus 8-SOIC |
| Data Rate: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply TH8080KDC-AAA-000-RE, use the request quote form to request TH8080KDC-AAA-000-RE pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number TH8080KDC-AAA-000-RE.The price and lead time for TH8080KDC-AAA-000-RE depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# TH8080KDC-AAA-000-RE.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


