TH320S39GSSN
Advanced Sensors / Amphenol
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TH320S39GSSN with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy TH320S39GSSN with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | TH320S39GSSN |
|---|---|
| Manufacturer | Amphenol Advanced Sensors |
| Description | NTC THERMISTOR 20K OHM 5% AXIAL |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.25 | |||||
Specifications
Data sheet
| Series: | - |
|---|---|
| RoHS Status: | Bulk |
| Power - Max: | 25mW |
| Polarization: | Axial |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 250°C |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Manufacturer Part Number: | TH320S39GSSN |
| Length - Lead Wire: | - |
| Expanded Description: | NTC Thermistor 20k Axial |
| Element Type: | - |
| Description: | NTC THERMISTOR 20K OHM 5% AXIAL |
| Current - Dark (Id) (Max): | ±5% |
| B25/85: | - |
| B25/75: | 3952K |
| B25/50: | - |
| B25/100: | - |
| B0/50: | ±1.5% |
| B Value Tolerance: | 20k |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply TH320S39GSSN, use the request quote form to request TH320S39GSSN pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number TH320S39GSSN.The price and lead time for TH320S39GSSN depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# TH320S39GSSN.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

