TC277T64F200NDCKXUMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TC277T64F200NDCKXUMA1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TC277T64F200NDCKXUMA1
Manufacturer International Rectifier (Infineon Technologies)
Description IC MCU 32BIT 4MB FLASH 292LFBGA
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):3 V ~ 5.5 V
Speed:200MHz
Series:AURIX™
RAM Size:472K x 8
Program Memory Type:FLASH
Program Memory Size:4MB (4M x 8)
Peripherals:DMA, WDT
Other Names:SP001665660
Oscillator Type:External
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C (TA)
Number of I/O:169
Moisture Sensitivity Level (MSL):3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Size:64K x 8
Detailed Description:TriCore™ AURIX™ Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 200MHz 4MB (4M x 8) FLASH