TC234LP32F200NACKXUMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)
TC234LP32F200NACKXUMA1
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TC234LP32F200NACKXUMA1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TC234LP32F200NACKXUMA1
Manufacturer International Rectifier (Infineon Technologies)
Description 32 BIT AURIX
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 250 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Data sheet
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):1.17 V ~ 1.43 V, 2.97 V ~ 5.5 V
Supplier Device Package:PG-TQFP-144-27
Speed:200MHz
Series:AURIX™
RAM Size:192K x 8
Program Memory Type:FLASH
Program Memory Size:2MB (2M x 8)
Peripherals:DMA, WDT
Packaging:Original-Reel®
Package / Case:144-TQFP Exposed Pad
Other Names:TC234LP32F200NACKXUMA1DKR
Oscillator Type:External
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C (TJ)