TA2K0PH7R50KE
Ohmite
TA2K0PH7R50KE
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TA2K0PH7R50KE with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TA2K0PH7R50KE
Manufacturer Ohmite
Description RES CHAS MNT 7.5 OHM 10% 2000W
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 13 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs
Data sheet
Tolerance:±10%
Temperature Coefficient:±250ppm/°C
Size / Dimension:3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm)