T18D477K100CZSS
Electro-Films (EFI) / Vishay
T18D477K100CZSS
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy T18D477K100CZSS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. T18D477K100CZSS
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP TANT 470UF 10% 100V AXIAL
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 33 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs
Data sheet
Voltage - Rated:100V
Type:Hermetically Sealed
Tolerance:±10%
Size / Dimension:0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)