SY100EL51ZI
Micrel / Microchip Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SY100EL51ZI with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SY100EL51ZI with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SY100EL51ZI |
|---|---|
| Manufacturer | Micrel / Microchip Technology |
| Description | IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 380 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.934 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | -4.2 V ~ -5.5 V |
|---|---|
| Type: | D-Type |
| Trigger Type: | Positive, Negative |
| Series: | 100EL |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Differential |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Elements: | 1 |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Function: | Reset |
| Current - Quiescent (Iq): | 29mA |
| Current - Output High, Low: | - |
| Clock Frequency: | 2.8GHz |
| Base Part Number: | 100EL51 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SY100EL51ZI, use the request quote form to request SY100EL51ZI pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SY100EL51ZI.The price and lead time for SY100EL51ZI depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SY100EL51ZI.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

