SY100E452JY
Micrel / Microchip Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SY100E452JY with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SY100E452JY with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SY100E452JY |
|---|---|
| Manufacturer | Microchip |
| Description | Flip Flop D-Type Bus Interface Pos-Edge/Neg-Edge 1-Element 28-Pin PLCC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.763 | $4.299 | $3.878 | $3.794 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | -4.2 V ~ -5.5 V |
|---|---|
| Type: | D-Type |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Series: | 100E |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 28-LCC (J-Lead) |
| Output Type: | Differential |
| Other Names: | 1611-SY100E452JY |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Elements: | 1 |
| Number of Bits per Element: | 5 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Function: | Master Reset |
| Current - Quiescent (Iq): | 89mA |
| Current - Output High, Low: | - |
| Clock Frequency: | 1.4GHz |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SY100E452JY, use the request quote form to request SY100E452JY pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SY100E452JY.The price and lead time for SY100E452JY depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SY100E452JY.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
