SY100E431JZ TR
Micrel / Microchip Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SY100E431JZ TR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SY100E431JZ TR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SY100E431JZ TR |
|---|---|
| Manufacturer | Micrel / Microchip Technology |
| Description | IC FF D-TYPE TRPL 1BIT 28PLCC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 750 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.708 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | -4.2 V ~ -5.5 V |
|---|---|
| Type: | D-Type |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Series: | 100E |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 28-LCC (J-Lead) |
| Output Type: | Differential |
| Other Names: | SY100E431JZ TR-ND SY100E431JZTR |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Number of Elements: | 3 |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Function: | Set(Preset) and Reset |
| Current - Quiescent (Iq): | 132mA |
| Current - Output High, Low: | - |
| Clock Frequency: | 1.4GHz |
| Base Part Number: | 100E431 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SY100E431JZ TR, use the request quote form to request SY100E431JZ TR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SY100E431JZ TR.The price and lead time for SY100E431JZ TR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SY100E431JZ TR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
