SY100E111LJY
Micrel / Microchip Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SY100E111LJY with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SY100E111LJY with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SY100E111LJY |
|---|---|
| Manufacturer | Microchip |
| Description | 3.3V 1: 9 Differential Clock Driver (Without Enable), 28 Plcc Tube |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $3.752 | $3.386 | $3.054 | $2.988 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Supplier Device Package: | 28-PLCC |
| Series: | 100E, Precision Edge® |
| Ratio - Input:Output: | 1:9 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 28-LCC (J-Lead) |
| Output: | PECL |
| Other Names: | 1611-SY100E111LJY |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | PECL |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Detailed Description: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:9 28-LCC (J-Lead) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SY100E111LJY, use the request quote form to request SY100E111LJY pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SY100E111LJY.The price and lead time for SY100E111LJY depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SY100E111LJY.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
