SW104P156/90
Vector Electronics & Technology, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SW104P156/90 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SW104P156/90 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SW104P156/90 |
|---|---|
| Manufacturer | Vector Electronics & Technology, Inc. |
| Description | PANEL CARDRACK P-TYPE 10.5X15.75 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $39.98 | |||||
Specifications
Data sheet
| Type: | - |
|---|---|
| Size / Dimension: | 15.750" L x 1.050" W (400.05mm x 26.67mm) |
| Series: | - |
| Other Names: | Q1313207 |
| Material: | Aluminum |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 2 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Height: | 6U = 10.500" (266.70mm) |
| Guide Method: | - |
| Detailed Description: | PANEL CARDRACK P-TYPE 10.5X15.75 |
| Card Size Range: | 9.750" H (247.65mm) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SW104P156/90, use the request quote form to request SW104P156/90 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SW104P156/90.The price and lead time for SW104P156/90 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SW104P156/90.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



