SUD40N04
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SUD40N04 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SUD40N04
Manufacturer Vishay
Description N-Channel MOSFETs 40V 40A 71W