STD-0-9
3M
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy STD-0-9 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy STD-0-9 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | STD-0-9 |
|---|---|
| Manufacturer | 3M |
| Description | DISPENSER WITH 0-9 MARKER TAPE |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $50.22 | $47.262 | $45.786 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $42.832 | $40.468 | $39.287 | |||
Specifications
Data sheet
| Type: | Wire Marker, Tape with Dispenser |
|---|---|
| Size: | 0.22" W x 96.00" L (5.5mm x 2.4m) |
| Series: | ScotchCode™ STD |
| Packaging: | 10 Rolls |
| Other Names: | 00054007121749 054007-12174 05400712174 5400712174 54007121749 7000006035 80-6107-3389-3 80610733893 STD09 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 121°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Material: | Polyester |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Legend: | 0-9 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Wire Marker, Tape with Dispenser 0.22" W x 96.00" L (5.5mm x 2.4m) White Polyester |
| Color: | White |
| Cable Diameter: | Cut to Desired Diameter |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply STD-0-9, use the request quote form to request STD-0-9 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number STD-0-9.The price and lead time for STD-0-9 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# STD-0-9.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


