ST3215SB32768E0HPWAA
AVX Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ST3215SB32768E0HPWAA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ST3215SB32768E0HPWAA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ST3215SB32768E0HPWAA |
|---|---|
| Manufacturer | AVX Corporation |
| Description | CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.70 | $0.675 | $0.65 | |||
Specifications
Data sheet
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
|---|---|
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| Series: | ST3215SB, Kyocera |
| Ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Other Names: | 478-5429-2 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Load Capacitance: | 9pF |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency: | 32.768kHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 90 kOhms |
| Detailed Description: | 32.768kHz ±20ppm Crystal 9pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ST3215SB32768E0HPWAA, use the request quote form to request ST3215SB32768E0HPWAA pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ST3215SB32768E0HPWAA.The price and lead time for ST3215SB32768E0HPWAA depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ST3215SB32768E0HPWAA.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

