ST25TA64K-AB6B3
STMicroelectronics
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ST25TA64K-AB6B3 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ST25TA64K-AB6B3 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ST25TA64K-AB6B3 |
|---|---|
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Description | E-EPROM |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1003 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.854 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | - |
|---|---|
| Type: | RFID Transponder |
| Supplier Device Package: | Wafer |
| Standards: | ISO 14443 |
| Series: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Package / Case: | Die |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | - |
| Frequency: | 13.56MHz |
| Detailed Description: | RFID Transponder IC 13.56MHz ISO 14443 Die |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ST25TA64K-AB6B3, use the request quote form to request ST25TA64K-AB6B3 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ST25TA64K-AB6B3.The price and lead time for ST25TA64K-AB6B3 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ST25TA64K-AB6B3.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

