ST25DV64K-IER8S3
STMicroelectronics
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ST25DV64K-IER8S3 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ST25DV64K-IER8S3 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ST25DV64K-IER8S3 |
|---|---|
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Description | 64-KBIT DYNAMIC NFC/RFID TAG NFC |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.123 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | RFID Transponder |
| Supplier Device Package: | 8-SO |
| Standards: | ISO 15693, NFC |
| Series: | - |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Interface: | I²C |
| Frequency: | 13.56MHz |
| Detailed Description: | RFID Transponder IC 13.56MHz ISO 15693, NFC I²C 1.8 V ~ 5.5 V 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ST25DV64K-IER8S3, use the request quote form to request ST25DV64K-IER8S3 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ST25DV64K-IER8S3.The price and lead time for ST25DV64K-IER8S3 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ST25DV64K-IER8S3.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

