SSP-LB12UW024K05
Lumex, Inc.
SSP-LB12UW024K05
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SSP-LB12UW024K05 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SSP-LB12UW024K05
Manufacturer Lumex, Inc.
Description LED ENG SUNBRITERA COOLWHT STRIP
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Viewing Angle:120°
Type:LED Engine
Temperature - Test:25°C
Size / Dimension:304.00mm L x 19.45mm W
Series:SunBritera Strip
Packaging:-
Other Names:67-2145
SSPLB12UW024K05
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Light Emitting Surface (LES):-
Lens Type:Flat
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:13.25mm