SOMC1601100KGRZ
Buy SOMC1601100KGRZ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SOMC1601100KGRZ
Manufacturer Vishay
Description Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1.2W ±100ppm/C BUS Molded 16-Pin DIP Gull Wing SMD T/R