SOMC140310R0GRZ
Buy SOMC140310R0GRZ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SOMC140310R0GRZ
Manufacturer Vishay
Description Res Thick Film NET 10 Ohm 2% 1.125W ±100ppm/C ISOL Molded 14-Pin DIP Gull Wing SMD T/R