SN74STV16857DGGRG4
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SN74STV16857DGGRG4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SN74STV16857DGGRG4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SN74STV16857DGGRG4 |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | IC REG BUFF 14BIT SSTL 48-TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Supply Voltage: | 2.3 V ~ 2.7 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 48-TSSOP |
| Series: | 74SSTV |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Bits: | 14 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Logic Type: | Registered Buffer with SSTL_2 Compatible I/O for DDR |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Registered Buffer with SSTL_2 Compatible I/O for DDR IC 48-TSSOP |
| Base Part Number: | 74SSTV16857 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SN74STV16857DGGRG4, use the request quote form to request SN74STV16857DGGRG4 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN74STV16857DGGRG4.The price and lead time for SN74STV16857DGGRG4 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN74STV16857DGGRG4.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
