SN74ABTH18504APM
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SN74ABTH18504APM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SN74ABTH18504APM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SN74ABTH18504APM |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | Scan Test Devices With 20-Bit Universal Bus Transceivers 64-LQFP -40 to 85 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $15.854 | $14.311 | $12.908 | $12.627 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 64-LQFP (10x10) |
| Series: | 74ABTH |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 64-LQFP |
| Other Names: | 296-4135 SN74ABTH18504APMG4 SN74ABTH18504APMG4-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 20-Bit |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Logic Type: | Scan Test Universal Bus Transceiver |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Scan Test Universal Bus Transceiver 20-Bit 64-LQFP (10x10) |
| Current - Output High, Low: | 32mA, 64mA |
| Base Part Number: | 74ABTH18504 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SN74ABTH18504APM, use the request quote form to request SN74ABTH18504APM pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN74ABTH18504APM.The price and lead time for SN74ABTH18504APM depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN74ABTH18504APM.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
