SN74ABT18640DGGR
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SN74ABT18640DGGR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SN74ABT18640DGGR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SN74ABT18640DGGR |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | IC SCAN-TEST-DEV/TXRX 56-TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Supply Voltage: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 56-TSSOP |
| Series: | 74ABT |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Other Names: | 296-3941-2 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Bits: | 18 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Logic Type: | Scan Test Device with Inverting Bus Transceivers |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Scan Test Device with Inverting Bus Transceivers IC 56-TSSOP |
| Base Part Number: | 74ABT18640 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SN74ABT18640DGGR, use the request quote form to request SN74ABT18640DGGR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN74ABT18640DGGR.The price and lead time for SN74ABT18640DGGR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN74ABT18640DGGR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
