SN65LVPE502CPRGET
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVPE502CPRGET with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVPE502CPRGET with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SN65LVPE502CPRGET |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | IC REDRIVER USB 3.0 2CH 24VFQFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $11.49 | $10.558 | $8.917 | |||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Supplier Device Package: | 24-VFQFN (4x4) |
| Signal Conditioning: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Series: | - |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Output: | VML |
| Other Names: | 296-45387-1 |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 85°C |
| Number of Channels: | 2 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | CML |
| Detailed Description: | Buffer, ReDriver 2 Channel 5Gbps 24-VFQFN (4x4) |
| Delay Time: | 305ps |
| Data Rate (Max): | 5Gbps |
| Current - Supply: | 100mA |
| Capacitance - Input: | 1.25pF |
| Applications: | USB 3.0 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SN65LVPE502CPRGET, use the request quote form to request SN65LVPE502CPRGET pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN65LVPE502CPRGET.The price and lead time for SN65LVPE502CPRGET depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN65LVPE502CPRGET.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
