SN65LVP20DRFR
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVP20DRFR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVP20DRFR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SN65LVP20DRFR |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | IC LVPECL/LVDS REPEAT/XLATR 8SON |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.633 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Supplier Device Package: | 8-WSON (2x2) |
| Signal Conditioning: | - |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Output: | LVPECL |
| Other Names: | SN65LVP20DRFRG4 SN65LVP20DRFRG4-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels: | 1 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | Differential |
| Detailed Description: | Buffer, ReDriver 1 Channel 4Gbps 8-WSON (2x2) |
| Delay Time: | 30ns |
| Data Rate (Max): | 4Gbps |
| Current - Supply: | 35mA |
| Base Part Number: | 65LVP20 |
| Applications: | LVDS |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SN65LVP20DRFR, use the request quote form to request SN65LVP20DRFR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN65LVP20DRFR.The price and lead time for SN65LVP20DRFR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN65LVP20DRFR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
