SN65LVDT348PW
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVDT348PW with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVDT348PW with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SN65LVDT348PW |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | Quad receiver with -4 to 5-V common-mode range 16-TSSOP -40 to 85 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.483 | $2.241 | $2.022 | $1.978 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Supplier Device Package: | 16-TSSOP |
| Series: | 65LVDT |
| Receiver Hysteresis: | 50mV |
| Protocol: | LVDS |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Other Names: | 296-12650-5 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Drivers/Receivers: | 0/4 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex: | - |
| Detailed Description: | 0/4 Receiver LVDS 16-TSSOP |
| Data Rate: | 560Mbps |
| Base Part Number: | SN65LVDT348 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SN65LVDT348PW, use the request quote form to request SN65LVDT348PW pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN65LVDT348PW.The price and lead time for SN65LVDT348PW depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN65LVDT348PW.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
