SN65LVDS9638DGNR
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVDS9638DGNR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVDS9638DGNR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SN65LVDS9638DGNR |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | EAR99 65LVDS9638 Tape & Reel (TR) LVDS interface driver 3.3V 35mA 18.99418mg 4.5ns |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.438 | $1.298 | $1.171 | $1.145 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Supplier Device Package: | 8-MSOP-PowerPad |
| Series: | 65LVDS |
| Protocol: | LVDS |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Drivers/Receivers: | 2/0 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex: | - |
| Detailed Description: | 2/0 Driver LVDS 8-MSOP-PowerPad |
| Data Rate: | 400Mbps |
| Base Part Number: | 65LVDS9638 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SN65LVDS9638DGNR, use the request quote form to request SN65LVDS9638DGNR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN65LVDS9638DGNR.The price and lead time for SN65LVDS9638DGNR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN65LVDS9638DGNR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
