SN65LVDS250DBT
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVDS250DBT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVDS250DBT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SN65LVDS250DBT |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | 2.0-Gbps 4x4 crosspoint switch 38-TSSOP -40 to 85 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $13.198 | $11.914 | $10.746 | $10.512 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage Supply Source: | Single Supply |
|---|---|
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
| Type: | Crosspoint Switch |
| Supplier Device Package: | 38-TSSOP |
| Series: | 65LVDS |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Other Names: | 296-16931 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Independent Circuits: | 1 |
| Detailed Description: | Crosspoint Switch 1 x 4:4 38-TSSOP |
| Current - Output High, Low: | - |
| Circuit: | 1 x 4:4 |
| Base Part Number: | 65LVDS250 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SN65LVDS250DBT, use the request quote form to request SN65LVDS250DBT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN65LVDS250DBT.The price and lead time for SN65LVDS250DBT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN65LVDS250DBT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
