SN65LVDS19DRFT
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVDS19DRFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVDS19DRFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SN65LVDS19DRFT |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | IC REDRIVER 1CH 2GBPS 8WSON |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 250 pcs | 500 pcs | 1250 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.345 | $3.001 | $2.531 | |||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Supplier Device Package: | 8-WSON (2x2) |
| Signal Conditioning: | - |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Output: | LVDS |
| Other Names: | 296-17444-2 SN65LVDS19DRFTG4 SN65LVDS19DRFTG4-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels: | 1 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | PECL |
| Detailed Description: | Buffer, ReDriver 1 Channel 2Gbps 8-WSON (2x2) |
| Delay Time: | 460ps |
| Data Rate (Max): | 2Gbps |
| Current - Supply: | 30mA |
| Base Part Number: | SN65LVDS19 |
| Applications: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SN65LVDS19DRFT, use the request quote form to request SN65LVDS19DRFT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN65LVDS19DRFT.The price and lead time for SN65LVDS19DRFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN65LVDS19DRFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
