SN65LVDS152DA
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVDS152DA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SN65LVDS152DA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SN65LVDS152DA |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | IC MUX RCVR DESERIALZR 32-TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 46 pcs | 138 pcs | 506 pcs | 1012 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $9.75 | $8.397 | $7.291 | $6.349 | $5.53 | |
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 32-TSSOP |
| Series: | - |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 32-TSSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Output Type: | LVDS |
| Other Names: | 296-9739-5 SN65LVDS152DAG4 SN65LVDS152DAG4-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Outputs: | 10 |
| Number of Inputs: | 3 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Type: | LVDS |
| Function: | Deserializer |
| Detailed Description: | 200Mbps Deserializer 3 Input 10 Output 32-TSSOP |
| Data Rate: | 200Mbps |
| Base Part Number: | SN65LVDS152 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SN65LVDS152DA, use the request quote form to request SN65LVDS152DA pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SN65LVDS152DA.The price and lead time for SN65LVDS152DA depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SN65LVDS152DA.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
