SMCJ58CA-F
Yangjie Electronic Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SMCJ58CA-F with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SMCJ58CA-F
Manufacturer Yangjie Electronic Technology
Description 1.5kW 16.03A 5?A 93.6V 64.4V 58V 71.2V Bi-Directional SMC TVS ROHS