SLB9635TT12FW319XUMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SLB9635TT12FW319XUMA1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SLB9635TT12FW319XUMA1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SLB9635TT12FW319XUMA1 |
|---|---|
| Manufacturer | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Description | SECURITY IC'S/AUTHENTICATION IC' |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.123 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.3V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 28-TSSOP |
| Series: | - |
| RAM Size: | - |
| Program Memory Type: | - |
| Package / Case: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Other Names: | SP000932220 |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of I/O: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | LPC |
| Core Processor: | 16-Bit |
| Controller Series: | - |
| Base Part Number: | SLB9635 |
| Applications: | Trusted Platform Module (TPM) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SLB9635TT12FW319XUMA1, use the request quote form to request SLB9635TT12FW319XUMA1 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SLB9635TT12FW319XUMA1.The price and lead time for SLB9635TT12FW319XUMA1 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SLB9635TT12FW319XUMA1.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

