SL2S2002FTB,115
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SL2S2002FTB,115 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SL2S2002FTB,115 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SL2S2002FTB,115 |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | IC I-CODE SLI 3XSON |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.44 | $0.386 | $0.349 | $0.305 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
| $0.268 | $0.237 | $0.187 | |||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.5 V ~ 1.7 V |
|---|---|
| Type: | RFID Transponder |
| Supplier Device Package: | 3-XSON (1x1.45) |
| Standards: | ISO 15693, ISO 18000-3 |
| Series: | I-Code |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 3-XDFN |
| Other Names: | 568-12031-6 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | - |
| Frequency: | 13.56MHz |
| Detailed Description: | RFID Transponder IC 13.56MHz ISO 15693, ISO 18000-3 1.5 V ~ 1.7 V 3-XDFN |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SL2S2002FTB,115, use the request quote form to request SL2S2002FTB,115 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SL2S2002FTB,115.The price and lead time for SL2S2002FTB,115 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SL2S2002FTB,115.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
