SL28610BLC
Energy Micro (Silicon Labs)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SL28610BLC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SL28610BLC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SL28610BLC |
|---|---|
| Manufacturer | Silicon Labs |
| Description | Clock Generators & Support Products Atom, Poulsbo, handheld embedded, 1.5V core, PCIe Gen.1 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.106 | $0.999 | $0.901 | $0.881 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 48-QFN |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:9 |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | HCSL, LVCMOS |
| Other Names: | 336-4539 SL28610BLC-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Main Purpose: | Intel CPU Servers |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | Clock, Crystal |
| Frequency - Max: | 200MHz |
| Differential - Input:Output: | No/Yes |
| Base Part Number: | SL28610 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SL28610BLC, use the request quote form to request SL28610BLC pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SL28610BLC.The price and lead time for SL28610BLC depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SL28610BLC.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
