SL13A ASWF AU WLP LF SD F
ams
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SL13A ASWF AU WLP LF SD F with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SL13A ASWF AU WLP LF SD F with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SL13A ASWF AU WLP LF SD F |
|---|---|
| Manufacturer | ams |
| Description | BARE DIE RFID SENSOR TAG CHIP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Writable Memory: | 1kB (User) |
|---|---|
| Style: | - |
| Standards: | ISO 15693, NFC |
| Series: | - |
| Other Names: | Q9521617 SL13A ASWF AU WLP LF SD F-ND SL13AASWFAUWLPLFSDF |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 110°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Memory Type: | Read/Write |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency: | 13.56MHz |
| Detailed Description: | RFID Tag Read/Write 1kB (User) Memory 13.56MHz ISO 15693, NFC |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SL13A ASWF AU WLP LF SD F, use the request quote form to request SL13A ASWF AU WLP LF SD F pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SL13A ASWF AU WLP LF SD F.The price and lead time for SL13A ASWF AU WLP LF SD F depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SL13A ASWF AU WLP LF SD F.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

