SIT9121AC-2C1-25E80.000000T
SiTime
SIT9121AC-2C1-25E80.000000T
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SIT9121AC-2C1-25E80.000000T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIT9121AC-2C1-25E80.000000T
Manufacturer SiTime
Description OSC MEMS 80.0000MHZ LVDS SMD
(In US Dollars)
3000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:2.5V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series:SiT9121
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVDS
Other Names:1473-29007-2
SIT9121AC-2C1-25E80.000000T-ND
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max):0.032" (0.80mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±20ppm
Frequency:80MHz
Detailed Description:80MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):55mA
Current - Supply (Disable) (Max):35mA