SIT9120AI-2D1-25S75.000000X
SiTime
SIT9120AI-2D1-25S75.000000X
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SIT9120AI-2D1-25S75.000000X with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIT9120AI-2D1-25S75.000000X
Manufacturer SiTime
Description -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 7
(In US Dollars)
250 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series:*
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Other Names:1473-26685-2
SIT9120AI-2D1-25S75.000000X-ND
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)