SIT9120AI-2CF-25S125.000000X
SiTime
SIT9120AI-2CF-25S125.000000X
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SIT9120AI-2CF-25S125.000000X with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIT9120AI-2CF-25S125.000000X
Manufacturer SiTime
Description -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.5V, 1
(In US Dollars)
250 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Other Names:1473-26046-2
SIT9120AI-2CF-25S125.000000X-ND
Height - Seated (Max):0.032" (0.80mm)