SIT9120AI-1BF-33S50.000000D
SiTime
SIT9120AI-1BF-33S50.000000D
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SIT9120AI-1BF-33S50.000000D with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIT9120AI-1BF-33S50.000000D
Manufacturer SiTime
Description -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 5
(In US Dollars)
3000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Other Names:1473-17304-2
SIT9120AI-1BF-33S50.000000D-ND
Height - Seated (Max):0.032" (0.80mm)